Książka

Rozdział 10

Hinduizm pomocą w Nowej Nauce.

 

[Dopisek 2014 – początek tego projektu i dla mnie był zaskakujący, pisałam tak jak prowadziły mnie informacje zwrotne, nic  na siłę. Okazało się, że nic nie dzieje się bez przyczyny gdy chcemy osiągnąć cel. Nadal się uczę! To ciągła obserwacja, przestrzeganie zasad. Ale to co wydawało się ciekawostką, okazuje się fundamentem głębokiej wiedzy i doświadczenia tej wiedzy. Dzisiaj w 2014 czuć znaczenie ukrywania ważnych informacji przez buddyzm, o tym że umysł jest wieczny, że kodowanie nazywane życiem ma znaczenie po śmierci, że można umysł programować, że czeka nas o wiele więcej niż się spodziewamy, że steruje nami mechanizm etc etc – ta wiedza jest ale uważana jest za mistyczną – ESLN zrobiło coś niesamowitego, opisało to jako mechanizm i to się sprawdza. Łączy się z technologią najstarsza wiedza na planecie! Staje się wiedzą techniczną! I co ciekawe, nawiązałam kontakt z Panem z filmu poniżej.]

Rysunek na dole przedstawia:

„Skupiona i oczyszczona świadomość ma władzę nad światem formy. Wyższa piramida symbolizuje stan sawiczara, na który składają się boskie i subtelne światy pięciu tanmatr, niższa piramida symbolizuje poziom światów złożonych z 5 mahabhut /wielkich elementów/. Biała linia wychodząca ze środka małego okręgu i dążąca w dół oznacza panowanie świadomości w granicach tego, co najmniejsze i tego, co największe. Wewnętrzny i zewnętrzny okrąg określa relację świata tanmatr do świata mahabhut. Tanmatry są zasadami, z których rozwijają się mahabhuty. Relację tę symbolizują dwa okręgi. Biała barwa okręgów wskazuje, że tylko świadomość oczyszczona i skupiona panuje nad tymi dwoma poziomami rzeczywistości”.
Nie przypadkowo właśnie ten symbol trafił do mnie.
Tutaj więcej: https://www.flickr.com/photos/ijogapl/878104495/
Otwartość umysłu na sam umysł czyli myślenie, daje wiele wskazówek, które odniesione do świata kwantowego, tworzą w Nowej Nauce ścieżki poznawcze. Konstruktorzy tworzyli i tworzą dzieła w oparciu o naturę. Podglądając żywe organizmy powstaje biotechnologia. My w ESLN podglądamy nasze myśli, eksperymentujemy, widzimy efekty – powstaje nowa technologia konstrukcyjna.
Fajne to jest.

 

Powyżej link, do mojego ulubionego astrologa. I pewien cytat z meila:
India Vedic Astrology is the origin of all knowledge about Astrology and Astronomy in the Western World. So in the 'West’ it has become very 'general’ and without the support of bona fide scriptures. In Vedic Astrology the way the chart is calculated according to Date/Time/Place of Birth is very precise. So maybe you will notice that you have a different sign, then according to WA.
From India, Vedic astrology spread to the Persians, and from the Persians to the Babylonians, and from them to the Greeks, Romans, and Egyptians. With the rise of Islam the Arabs learned astrology from both the Greek Hellenistic Astrologers on one side and Vedic astrology from India on the other side.
In the West astrology has had its difficulties. Periods of time when it was in favor, and times when it was politically out of favor. During the Dark Ages it practically disappeared from Europe and reappeared during the Renaissance.
It disappeared during the so-called „Age of Reason” in the 1600s only to reappear again in the last 120 or so years. This fractured history of Western astrology has not helped the continuity of learning or building up of experience over the ages.
Consequently Western astrology is fraught with many lacunae; blank spots, missing parts, and discontinuities. By contrast, Vedic astrology has an unbroken tradition over 5000 years long. And, its practitioners reap the benefits of such a long unbroken tradition such as a large body of classical literature whose content is understood by its practitioners.
Best regards
Prahlad Narasingh
And about vehicles:http://www.bibliotecapleyades.net/vimanas/esp_vimanas_2a.htm
TM – Transcendentalna Medytacja to zjawiska, które praktykuje Wojsko Amerykańskie, może inne również. To poważne rzeczy, ich potęgą jest fakt, że masowo są uznawane za brednie, a rozwój może być niebywały.  A podświadomość, znaki zodiaku, symbole i wiele takich banałów i bzdurek – już zainicjował Hitler i dowiódł ich działania. To doprowadziło do rozwoju.

8781044958859d6a9fco1
oto Moja Mandala:
„Od najmniejszego atomu do największej wielkości jej panowanie.,,”

 

NIE ZIGNORUJEMY TYCH ZNAKÓW, to są rzeczy najważniejsze – to jest informacja zwrotna jaką odbieramy poprzez zmysły, jakich nie potrafimy używać, jesteśmy tępymi narzędziami [masowo i społecznie].
http://www.plausiblefutures.com/2010/05/the-men-who-stare-in-peace-an-interview-with-dr-david-leffler/
ESLN wykorzystuje Podświadomość w projekcie kodowania kwantowego. Patrz Database.