RESEARCH 01

Post 07

O PRZYSZŁOŚCI Z MATERIAŁÓW PRASOWYCH
Podaję szczególne artykuły prasowe, których niestety nie przedrukuję, zatem warto się zaopatrzyć w numery czasopism drukujących je właśnie.
Przemysław Nowakowski „Piąty palec boży cz.1” miesięcznik CZWARTY WYMIAR grudzień 2009
Artykuł zaczyna się sentencją: Donalda A. Normana –„technologia podlega gwałtownym zmianom – człowiek zmienia się powoli”.
W ESLN dokonaliśmy rozłożenia badawczego – człowiek to kwant, czysta technologia jaka się modyfikuje poprzez dodatkowe narzędzia jakie sami konstruujemy, by przyspieszać pewne działania w sposób nowy, przełożeniowy. Do tego jesteśmy stworzeni. Jesteśmy wynikiem procesów funkcji.

[Dodam od ESLN, że właśnie ten projekt dosłownie zmienia „człowieka”, bo wraz z FIZYKĄ INFORMACJI dowiadujemy się i sprawdzamy to, że jesteśmy produktem, funkcją jaka musi zostać przystosowana do zmieniających się warunków otoczenia jakie wypełniamy nowymi informacjami pochodzącymi z odpadów, technologii, produkcji, eksperymentów i wojen.]

http://www.4wymiar.pl/cialo-umysl-dusza/363-piaty-palce-bozy.html
Tutaj jeszcze coś ciekawego. Prawo Moorea rozwikłaliśmy w wykładzie „W poszukiwaniu stwórcy”. Osobliwością jest właśnie zmiana skali programowania, będziemy programować siebie!

To jeden z ciekawszych artykułów Normana na jaki trafiłam na temat wpływu technologii na człowieka. Jest jeszcze jeden, który warto przybliżyć o wizjach niedalekich konfliktów społecznych. Artykuł Leona Zawadzkiego i Marii Pieniążek p.t.: „Co nas czeka ? Studnia 2010”.

Pan Przemysław Nowakowski cytuje znakomitych specjalistów: Sherry Turkle – cyberpsycholog, Nick Bostrom – szwedzki filozof , Kevin Warwick – najsłynniejszy współczesny cybernetyk, David Pearce – wspólnie z Kevinem W. założyciele Światowego Związku Transhumanistów. Są to ludzie wierzący, że dzięki rosnącemu postępowi naukowemu i technologicznemu, stajemy u progu nowej ery sztucznej inteligencji.
Najciekawszym jednak z mojego punktu widzenia fragmentem artykułu jest wypowiedź pani cyberpsycholog: którą rozumiem bardzo wymownie i warto się nad tym zastanowić, czy aby obecne nasze dążenia przytłoczone rzeczywistością, wirtualnym środowiskiem – nie zniekształcają naszej osobowości człowieka (nas jako ludzi) i na ile się to wiąże z prawdami jakie chcemy odkryć. A trzeba pamiętać, że założenia biznesowe (Biznes firmy) są tylko założeniami, przekładamy je na całe nasze życie, gubiąc punkt odniesienia. Polecam!

Dokładnie nam wyjdzie potwierdzenie tych odczuć autorki. Kwanty replikując, czyli kwanty my, odbieramy rzeczywistość z każdym pokoleniem inaczej, bo nowe kwanty wykształcają się [dorastają, nabierają formy i funkcji] dosłownie z pola magnetycznego czyli otoczenia programowego w jakim powstają kwanty. Z macierzy pola informacji jaka się zmienia danymi z nowej produkcji naszej gospodarki, każde kolejne produkty kwantyzowane są już przeprogramowane, ich umysł niesie nowe kody, ich dusze mają nowe potrzeby, nowe dane przez nas produkowane. Ludzie replikują ze zmiennych danych macierzystych, jesteśmy produktem. Produkujemy informacje jakie zmieniają dane w polu magnetycznym, a te przetwarzają wyreplikowane nowe pokolenia kwantów. To proste. Mechanzim rotacji informacji konstruuje przełożenie, rozwija swój zbiorowy produkt, tworzy wynik wypadkowy wszystkich zmiennych nowych danych, w nieskończoność.

Tu znacząca rolę odgrywa POLE MAGNETYZCZNE jako pole informacji, które nas koduje i przekodowuje, w zależności co tam „wpisujemy” [HAARP, REG] Poznamy ten mechanizm bardzo dokładnie, ale zajmie to trochę czasu.

Drugi temat skłania do większej refleksji, może dlatego, że jest bardziej ludzki ;) podoba mi się konkluzja, „że świat pomnożony przez 7 mld ludzkich psychik, zapewnia nam taki seans hipnozy powszechnej, że prawda musi się dobrze ukryć, aby przeczekać zamęt ogólnego oszołomienia”. Ale to odniesienie bazuje na starej błędnej fizyce. Wraz z nową fizyką informacji, takie przemiany stają się oczywiste!

Po za tym pięknem jest też zła przepowiednia, o nieobliczalnych w skutkach decyzji politycznych, gospodarczych i militarnych, właśnie z powodu oszołomienia i innych podanych przez autorów i (dodam od siebie) oszołomienia nanotechnologią też.
Polecam.

 

ESLN ma wprowadzić normy i ratować nas przed samo-destrukcję, brak wyjścia prowadzi do wojen, jakiekolwiek światło w tunelu już nas ratuje.  ESLN jest projektem ratunkowym.