aktualności

NORMY I FUNDAMNETY UJEDNOLICONEJ NAUKI

http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2014/08/programisci-zbiorowosc.html

PROGRAMIŚCI  TO ZBIOROWOŚĆ
NAUKOWY OBECNY ŚWIAT STOI W MIEJSCU… NIE ROZWIJA SIĘ, naukowcy powszechni odpowiedzialni za narodowe gospodarki i pozycjonowanie podążają w kierunkach pierdół jakie ich nurtują, liczby pierwsze, superwiry, niewiadome i od lat niedające żadnych wyjaśnień kierunki inwestowania pieniędzy, archaizmy etc.

A WOJSKO I JEDNOSTKI KODUJĄ POLE WOKÓŁ NAS, POWIETRZE, JONOSFERĘ, POLE MAGNETYCZNE, BUDUJĄ PAMIĘĆ ZBIOROWĄ, MANIPULUJĄ PRZESTRZENIĄ używając różnych wynalazków tajnych, totalna swoboda. etc.

Informatyka stworzyła wirtualną postać człowieka i dalej gospodarczych narzędzi. Ziemia zmalała do okruszka. Patrzymy na nią przez satelitę. Czym się stała? Pokonujemy skalę, programowaniem bo oddziaływaniem.

Sami siebie nieświadomie modyfikujemy, zaburzamy ekosystem. Kody poprzez hierarchizację i przełożenie poprzez strumienie hierarchii pola magnetycznego [warstw przypisanych funkcjom] stopniowo demolują świat organizmów wodnych, potem będą to zwierzęta, a potem ludzie. Wodny ekosystem jest zdezorientowany, a to jeden z pierwszych objawów „przekodowania”. Choć objawów przekodowywania i poszukiwania równowagi przez kwant ziemski jest chyba więcej, algi, wirusy, mutacje, brak odporności organizmów na zmiany…

Nie ma dzisiaj naukowców – specjalistami mogą być jedynie młodzi ludzie ucząc się od teraz nowych założeń w rzeczywistości obecnej.

ESLN. Tu macie nowe założenia, na ten czas, w tej rzeczywistości. Różnica technologiczna dla niezainteresowanych nauką stron – jest przepaścią! Ta przepaść także niszczy gospodarki. 'Dzisiaj’ wkroczyliśmy w erę programowania otoczenia, kultura musi być związana naukowo z konsekwencjami, to jest nadrzędność istnienia sprawnie funkcjonującej gospodarki.

Jest tego świadomość, dlatego stworzono założenie gospodarki wiedzowej, badania i rozwój, ale nie wykasowano starej nauki, czyli tej która doprowadziła do błędów i przepaści. Dotychczasowych fizyk.

Nie „widzę” naukowców, widzę przemęczonych eksperymentatorów, a z drugiej strony niezwykły potencjał twórców, np kodowanie embrionów dźwiękiem, wiele z tych fantastycznych i skutecznych metod „programowania” musi poznać algorytmy, musi dostarczyć odpowiedzi konstrukcyjnych opartych na założeniach jakich nie ma. To są polskie projekty i założenia także powstały w Polsce. To nasza wielka szansa.

Ludzie piszą, że nic nie wynika z tych wielkich newsów pseudonaukowych w prasie powszechnej i się z nimi zgadzam. „Naukowcy zaobserwowali pierdzącą muchę”, oto co rusz w wiadomościach takie newsy. Czy od tego są naukowcy? Szum udający spektakularną pracę, finansowaną za miliardy, wrażenia osiągnięć, ale nie ma z tego żadnego postępu! Naukowcem się człowiek rodzi!

Jest blokada.

A potem się dziwią wszyscy, że powstała gdzieś broń dźwiękowa, HAARP i sound manipulujący psychika, i inne dziwności wojskowe. No przecież to prosty wynik procesów, jakie pchają ludzi do tworzenia z jednej strony, ale blokady z powodu błędów złej fizyki, czyli NIEWIEDZY. Z braku norm naukowych, z braku ujednoliconej nauki normatywnej.
Gospodarka wali się i staje się coraz bardziej skorumpowana, co jest naturalnym działaniem samoobronnym, a wyobraźnia ludzka pracuje. Lecz źle się ten wynik ukierunkowuje. Tworzy się „na siłę” coś, do czego nie ma wyjaśnień. Stąd milionowa szczoteczka do zębów, stąd naukowe „nico”. Działa tylko instynkt zabójcy „kanibala”. Ludzie będą „user” dla systemów cyfrowych i handlowych.

NAUKA to jedyna szansa dla gospodarki, od teraz i na przyszłość.
Nowe założenia ESLN.

Nie jest tak, że jakieś państwo jest najsilniejsze. Broń jądrowa może uczynić przegranymi wszystkich. Dlatego trzeba przemyśleć kierunki i motywacje. Kierunek TTIP jest błędny z wielu powodów. To chyba Einstein powiedział, że jeśli trzecia wojna światowa będzie jądrowa, to czwarta będzie na motyki i maczugi. „Wojna kalek”.

A można tworzyć dosłownie „gwiezdny świat”, pokonać hierarchię i skalę przypisania.

Nie da się „zdefiniować prawdy” o ile nie jest to oczywistość na jaką patrzysz, dlatego dobra gospodarka musi funkcjonować na ZAŁOŻENIACH i muszą one być na tyle skuteczne i sprawne, by wszystko czym się zajmujemy w świecie ludzi miało w tych założeniach oparcie. Tylko i aż tyle:  UPORZĄDKOWANA PLATFORMA INFORMACJI I ZASAD TWORZENIA INFORMACJI dla chaosu jaki ma być teraz sztuczną inteligencją. Ale jaką inteligencją skoro nie ma jej w ludziach? Debaty dotyczą przekonywania stron o swoich racjach, nie ma wzoru i modelu wynikowania, jest walka manipulacyjna. Dlatego platforma fizyki informacji niweluje ten stan nieporozumienia. Bo inteligencją jest mechanizm pracy i samo-analizy danych z kierunkiem celu zbiorowego – to jest wynikowość.

Inteligencja z czegoś wynika i w jakimś kierunku zbiorowym podąża. W takim w jakim go projektujemy. A w tym pomaga hierarchia i normy. Nie wykluczamy tu tego, co już na Ziemi funkcjonuje. Mamy tylko wzór natury jaka rozwiązuje problemy poprzez mechanizm równoważenia z obraniem kierunku.

 

 

http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,401393,cztery-polskie-uczelnie-wsrod-500-najbardziej-widocznych-w-sieci.html
Ale biednie.