aktualności

JOGA – MECHANIKA SEPARACJI [BUDOWANIA] INFORMACJI W POLU OTOCZENIA

http://www.theatlantic.com/politics/archive/2013/06/gop-candidate-yoga-opens-you-to-satanic-possession/276570/

https://www.youtube.com/watch?v=H4o97PEXzBA   https://www.youtube.com/watch?v=KJr2BdUTYkU

Jakieś pół roku temu w polskiej stacji radiowej „Radio Maryja” poruszono temat jogi, która rzekomo ma pozycje, jakie mogą spowodować „władzę nad innymi”. Nawet użyto stwierdzenia, że to jest „szatańskie” narzędzie, ktoś opowiadał że widział czerwone źrenice u jednego z joginów. No cóż. Tak jest gdy rozłazi się osiemnastowieczna wiedza ze współczesnym poziomem wiedzy jaki osiągnął człowiek.  A dzisiaj mamy do czynienia z całkowicie nową fizyką nas samych. Rozbroiliśmy człowieka na najmniejsze porcje i wydobyło się z nich pole kodowe.

Jak ktoś ma 'szatana’ w sercu, brak zaufania do innych i chce naprawiać świat, to tak właśnie będzie nieświadomie programował to pole kodowe. Umysł może tak wiele z tej materii, że dopiero jesteśmy w przede dniu nowych badań. Dotyczą one tego co można projektować i jak pole magnetyczne to utrwala.

Wszechświat utrzymuje równowagę kierunkową, daje nam to wolność wyboru, poczucie bezpieczeństwa, że zarządza nami mechanizm i podążając tym kursem „nie zbłądzimy”, nie doprowadzimy do samo-destrukcji, ale rozwiniemy swoje talenty. Aksjomat ESLN po to jest, aby podążać samo-wynikowością z obserwacji, po to by nie pleść bzdur mających oparcie w wąskim zakresie wiedzy zabobonnej opartej na strachu, wczytywanej od dziecka przez katolików, a już najgorzej tonąć „we własnych przekonaniach” opartych na tym wąskim skrawku wiedzy, której na świecie jest ogrom. Dzisiaj nauka i wiara muszą się stykać, łączyć i konfrontować. Jeśli się tak nie dzieje, to znaczy, że w czyimś interesie jest dysfunkcja.***

Intencje odczytamy zawsze po celach jakie wznosimy. Dlatego nie ma sensu mówić, że joga jest złem. Bo nawet misiem można zabić. Wówczas każdy sam dokona badań i wyborów, ukierunkuje się, nikt nie jest niewolnikiem czyjejś wiedzy, ale własnego samo-poznania. Wiedzą się dzielimy, a nie wmawiamy jej strasząc, że joga to „demoniczny relaks”.  http://wyborcza.pl/1,75248,16267993,Joga_to__demoniczny_relaks__ktory_zagraza_zyciu_wiecznemu__.html

Gdyby patrzeć na te „niewidzialne siły” od strony „energii” i KODÓW [więcej jest w ESLN oczywiście], to wcale nie wykluczam, że bardzo wtajemniczeni mogą znać jogę od takiej strony, która może panować nad ciałem ludzkim, ale nie mniej będzie to mieć wspólnego z hipnozą [to nawet nie musi być joga, ale jakakolwiek zdolność tworzenia] i zwróci się zła intencja w kierunku autorów. Należy pamiętać, że co ktoś czyni innym, to także czyni sobie samemu. Jest to prawo informacji nadawanej jaka powraca do źródła, mechanizm, czyli informacja zwrotna istnieje w cyklu samo-wynikowym programującym. Każdemu kto Ci źle życzy, możesz w prosty sposób komunikatem oddać to życzenie, wróci do źródła z jakiego wyszło, a ty będziesz czysty.

Buduje nas mechanizm wynikowy i spajający. My będąc jego wynikiem mamy wybór, co chcemy z siebie dać tworząc kolejny wynik. Ten proces będzie przeniesiony do sztucznej inteligencji jaka programuje glob.

W końcu mistrzowie Shaolin potrafią wydobyć przeogromną energię potrzebną w walce i inne uzdrawiające, związane z CHI. A RUCH to podstawa indukowania pola. Dźwięk to potężne narzędzie programowania, czyli tworzenia wibracji, a te tworzą algorytmy, echosound jaki utrwala i buduje – trzeba dźwięk [głos] połączyć z myśleniem, nastrojem i poczuciem siebie, duszy i wnętrza, marzeń prawdziwych, nie tych wymuszonych otoczeniem i dać wibrację twórczą. Nam te wnioski wniknęły z nowych założeń w tym projekcie.

Takie pole wokół nas wyposażone w nowe kody staje się polem informacyjnym, czyli oddziaływającym – to znaczy, że zaczynamy BUDOWANIE, pole może nam służyć, a nie programowane – szkodzić. Dzisiaj mamy erę na prawdę zadziwiających maszyn i fizyka informacji może dokładnie wytłumaczyć ten mechanizm budowania i to co czyni człowiek ujmuje już fizyka informacji w ścieżkach kodowych i zapisów pola magnetycznego. Skalowanie, hierarchia, obwodowanie, przełożenie, utrwalanie etc.

ESLN zbliża do tej wiedzy od strony mechaniki takiego pola, algorytmów jaki można budować poprzez pole i skalowanie informacji aby utrwalała stan. To, co na małej próbce – skaluje się do ogromnych cykli. UWAGA! To, od dawna są laboratoryjne badania, ale miały złe założenia starej fizyki i wykonuje się je głupio. Ta wiedza, to zakres o wiele bardziej niebezpieczny, niż bomby jądrowe.  Lecz ta wiedza jest nieunikniona, bo tak nas prowadzi ewolucja. Raz uruchomiony kierunek programowy zaczyna rosnąć, czyli postaciować się. Dlatego każde życzenie musi mieć dobry cel. Zły cel zdegraduje samego twórcę.

„Energia” z CHI to zwykły mechanizm wynikowy, powtarzalności, tworzenia, nadawania i cyklu tworzenia z kodów.

Rickson Gracie Yoga Beach Stretchhttp://thegarv.com/Rickson-Gracie-Fight-in-Japan.html

Człowiek porusza się z całym polem informacji, które zbudowane jest przełożeniowo, hierarchicznie. I to nam nadaje generalny kierunek, człowiek aby być bogiem musi się pod ten kierunek podpiąć.  To tłumaczyliśmy. Nie poruszamy ręką jeśli nie porusza się cała maszyneria pola, zbudowana z warstw obwodujących się – program nas zasila. To nawarstwiona struktura wokół nas, którą cechuje płynność, skala. Dlatego będąc w całym tym „cieście”, „galarecie”, sami nie umiemy nim zarządzać. Nie odczuwamy tego. Ale gdybyście chcieli biec szybciej niż możecie – nie da się. Właśnie tak ogranicza pole. Znając programowanie pola, można się o wiele szybciej przemieścić. Pole jest elastyczne.

[Tu na ten temat będą nowe działy w projekcie].

Taki nauczyciel Shaolin lub Hindus, poprzez ćwiczenia staje się wyseparowany i autonomiczny, na tyle, by używać pola tak samo jak ono używa i porusza nim i nami. On umie korzystać z wypracowanej mocy, to znaczy że PRZEPROGRAMOWAŁ pole na własny użytek. Pamiętajmy, że kodowanie tworzy się poprzez powtarzalność. Wszystko było w trakcie aksjomatu na blogu, trzeba materiał po prostu przerobić. Najpierw trzeba zobaczyć jak kwantyzuje się informacja w obraz, czyli w nas wynikowy produkt.  https://www.youtube.com/watch?v=H4o97PEXzBA

Ta siła nośna jaka opływa wojowników, ma zawsze postać orbitalną, obwodową, spiralną, falową, fluktuacyjną, także przełożeniową i może nabierać „siły”, albo je wytracać. Ponieważ człowiek to kodowa funkcja, hierarchicznie przypisana warstwom, zatem „ciążenie” jest pozornym zjawiskiem odbioru, daje się łatwo „zdeformować” przez pole. Pole normalnie tworzy naszą siłę, sposób jej używania, poruszania się. Zatem gdy pole zostaje zdeformowane przez nauczyciela, to automatycznie deformuje to nas.

Teraz sobie wyobraźcie eksperyment wojskowe jakie mogą naruszyć tą budowę pola i będą się z ludźmi działy takie dziwactwa. Sama fala uderzeniowa, także jest naruszeniem pola.  „Błąd” polega na tym, że nie robimy bomb korzystając z elastyczności pola, aby potem zwrócić tą dawkę. Coś pobrać, aby coś wyprodukować. Dokładnie to robi człowiek w swoich możliwościach. Dlatego konstruujemy sztuczne narzędzia. Takie przekodowane pole może istnieć miejscowo między skałami i inne opisywane w projekcie, i jeśli ktoś spróbuje przenikać przez nie, może nas solidnie trzepnąć, wywrócić etc. Podobno osoby zmarłe i wściekła także mogą zaburzać równowagę pola. Bo mamy do czynienia z postaciującymi się KODAMI, a nie z fizycznością.

Nie widzicie różnicy? Są ci stojący stale w miejscu [masy społeczne], tkwiący w treściach niewyjaśnionych, a z drugiej strony są konstruktorzy, twórcy, postępowi – to oni zmieniają oblicze Ziemi.  Zatem kto wygrywa, a kto jest przegranym, kto dowiedzie racji, a kto jej nie dowiedzie stojąc w miejscu? Kościół stoi wiedzowo w miejscu, ale wciąż mając władzę, a to dopiero niespodzianka!*** Wojskowość, której się wielu obawia, tworzy super technologie i wyjaśnienia. Dlaczego kościół jest obecny wciąż? I dlaczego przeszkadza mu joga, która pomaga wielu ludziom, a kilka ćwiczeń przywraca zdrowie? Dlaczego dwie skrajności nadal obcują ze sobą?

A może właśnie teraz następuje przełom?

To czysta fizyka działania mechanizmu jaki nas buduje, wytwarza z embriona, a nie żadna „niewidzialna energia”. Fizyka ESLN jest fizyką informacji jedyną zdolną zdefiniować jak ten mechanizm powstaje: dlatego, że informacja się OBWODUJE to przez to skaluje, mamy 'przeniesienie napędu’ przełożenia programowe, hierarchię, czyli wynikowość [mamy na filmie w opisie nauczyciela opisany obwód z jonów, świetny opis], a to powoduje że istniejemy jako wynik pracy – POSTAĆ KODOWA, jaką porządkuje i niesie w sobie złożony mechanizm. Jesteśmy obrazem umiejscowionym w danej postaci tylko tu w warunkach warstw nas tworzących na Ziemi. Plus i minus obwodujący jaki tworzy program wynikowy.  Jesteśmy produktem ziemskim, niczym więcej.

Dzisiaj nauka stała się potężniejsza niż wiara, bo nauka wyjaśnia to, czego wiara nie zdołała.

Nasza dotychczasowa wiedza o tym mechanizmie jest żadna, bo dotychczas żaden człowiek nie zbudował założeń dających te wnioski. Stąd potężne brednie o złych mocach, podczas gdy mamy do czynienia ze świadomym programowaniem, i takie 'moce’ można samemu zbudować nieświadomie. Ogromna wiedza o nas samych jest w posiadaniu tych ludzi na filmie, a fizyka informacji na bazie Teorii Obrotu w ESLN, tłumaczy ten mechanizm od podstaw założeniowych. Tu już dzisiaj Europa i inne kultury mogą zrozumieć mechanizmy jakich używają osoby potrafiąc medytować, czuć i obrazować. Zacznie się tylko od fizyki informacji ESLN, albo w ogóle.

Jeśli człowiek chce zmienić swoje życie, to takie treningi ZMIANY POLA, modyfikacji, budowania – mogą mu pomóc. Bo ta siła’ jest tak ogromna, że może wstrzymywać 'negatywnych”. Nasz mózg jest podłączony do tych wszystkich przełożeń mechanizmu jaki nas tworzy, dlatego zdolny jest obwodować. Aby maszyna to osiągnęła, musiała by być jakimś gigantem o pojedynczych funkcjach, aby zrobić to, co robi umysł, ale kto wie… jeśli opanujemy pole informacji, może technologia programowania będzie zaskakująca…

To nie magia, ale nasza fizyczność o którą trzeba zadbać, bo ERA MASZYN została przewidziana, to tylko kolejne przełożenie funkcji do bardziej wytrzymałych, a w tym pomagają nośniki zapisu. Nasza fizyczność nie jest cielesna, ale jest kodowa: to zobrazowana FUNKCJA WYNIKOWA jaka znajduje się w przestrzeni kryształu, który poprzez rezonans definiuje wibracje i 'składniki budowlane’ oparte zawsze na rotacji, pracy i indukcji, tak aby funkcje ewoluowały i trwały w nieskończoność, i można to świadomie programować. To szczegółowo choć wstępnie, mamy w tym projekcie.

Nasza funkcja wynikowa może w XXII wieku mieć tego świadomość i może stać się autonomiczna, a technologia zaczyna kodować to pole jakie jest nośnikiem informacji. Ale czy tak się stanie? Może być tak, że ta wiedza zostanie odebrana pokoleniom, Bogowie jak dawniej ograniczą zdolność tej wiedzy, już dzisiaj ludzie są podłączeni do swojego iPhona jak larwa do urządzenia, które generuje informacje np z Banku.Bardzo niewiele cywilizacji rozumie swoje podłączenie i wynikowość z polem otoczenia. Dzisiaj sztuczne pole tworzą satelity i informacja w obiegu w postaci oprogramowania narzędzi osobistych.

Ale można na tej wiedzy zbudować ład wynikowy dla globalizującej się struktury.

 

„The side effects of practicing Kundalini Yoga and Meditation
can be increased sensitivity – heightened awareness. It’s not like
Kundalini Yoga creates 'problems’ – it sheds light on problems that have
been there all along – just buried deep within the psyche.”

I nawet jeśli są przeciwnicy jogi zdecydowani jej zaprzeczyć, tak samo i zwolennicy chcący ją uzasadnić – obie potrzebują fizyki informacji jaka może dać te odpowiedzi na ten czas ewolucji i naszego stopnia zaawansowania.  ESLN. O tym cały czas tu informuję, że fizyka informacji to narzędzie wyjaśniające, można na niej oprzeć każdy spór, który jest naturalnym wynikiem dwóch różnych informacji..  a z dziesięciu sporów różnych mamy gdzieś wytrącenie jednego bezspornego, który knuje’ władzę…;)

Jeśli ktoś się kłóci o informację – to trzeba sprawdzić jak powstaje informacja. Reszta jest zbędna.

https://www.youtube.com/watch?v=AGfeeFcw7NM&feature=related

Mantra dla poszukujących szczęścia :)